חודשי אישי

 
חודשי אישי הוא פרויקט אותו יזמנו כחלק מהמרכז לעידוד שירות משמעותי. מטרת הפרויקט היא חשיפת בני הנוער מכל בתי הספר התיכוניים בעיר לדמויות משמעותיות בעלי סיפורים חשובים ומעוררי עניין. דרך סיפורים מהצבא (וגם כאלו שלא) נרצה ליצור במפגשים אלו אופי המשלב כריזמה, ערכים של התנדבות ונתינה למען הכלל לצד הרחבת השאיפה להגשמה עצמית, גם אם זו הדרך הקשה יותר של בחירה בשירות משמעותי לטובת המדינה והסביבה הקרובה. כוונתנו לחשוף אותם לסיפורים שייטעו בליבם את האמונה והביטחון שלכל אדם יש את היכולת להצליח וכי אין דבר העומד בפני הרצון.
 
במפגש הראשון, שמחנו לארח את מפקד היחידה לשעבר, תת אלוף (במיל') עמוס בן אברהם, שהגיע לספר על מבצע חטיפת השייח' עובייד בו פיקד על הכוח המבצע. האירוע היה מוצלח ונכחו בו מגוון רחב של בני נוער מהעיר. ננצל הזדמנות זו על מנת להודות לעמוס בן אברהם על הירתמותו למשימה ועל ביצועה בצורה מעניינת ומוצלחת. בהמשך צפויים להגיע זיו שילון, שנפצע קשה ואיבד את ידו בגבול עזה, שיספר על תהליך השיקום וההתמודדות. וליאור לוטן שיספר על המבצע לניסיון החילוץ של נחשון וקסמן.
 
אנו מזמינים את כל המעוניינים להגיע ולשמוע את הסיפורים המרתקים להצטרף לרשימת התפוצה של חודשי- אישי ולהתעדכן בתאריכי המפגשים הקרובים.
 
ניתן לשלוח מייל לצליל: tzlilvaserman@gmail.com .
 
נשמח למתנדבים נוספים המעוניינים להגיע להרצות במסגרת הפרויקט.
 
 
חזרה לעמוד הקודם