חוויות של חניכים בקורס

 

 

המסע שלי לגילוי עצמי

 
כשפתחתי מסקרנות בלבד את המייל מהמסדר בנושא 'המנטורינג' לא ידעתי שזו התחלה של המסע 
שלי לגילוי עצמי.
לאחר הרשמה ומילוי שאלון מצאתי את עצמי במפגש פתיחה של התוכנית.

הגעתי לחדר עם שולחן ישיבות ענק שמסביבו ישבו אנשים שכל אחד מהם נראה
 מנכ"ל או איש עסקים מכובד,
לרגע חשבתי שאולי התבלבלתי בכתובת ואז הבנתי שזה מפגש המנטורינג ולא אחר!
 
זכיתי לקבל את נטע כפרי בתור המנטורית (מאמנת) שלי, בליווי שלה הגדרנו בצורה מדויקת את המטרה שבחרתי לעצמי.
בזכות המקצוענות של נטע וההתמסרות המלאה שלי לתהליך עברנו ביחד כברת דרך לא פשוטה, מלאה בתובנות ושבמהלכה קיבלתי את עצמי במתנה.
מדהים לחוות תהליך שכולו מוקדש אך ורק לך, ללא שיפוט וביקורת כשהמניע היחיד של המנטורית הוא לתת לך כלים ותמיכה לנווט בעצמך ולהגיע לתשובות הכי אמתיות ונכונות בשבילך. לגלות את עצמך.
 
רוצה להודות ליקום ולצוות 'המנטורינג' שנתתם לי הזדמנות לקחת חלק בתוכנית הנדירה הזאת שסחפה אותי למקומות כל כך עמוקים בעצמי, תוכניות כאלו גורמות לעולם שלנו להיות עולם טוב יותר ורגוע יותר.
 
סיון אוזן
 
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
 

שותף לדרך

 
"בדיוק בשביל אנשים כמוך נולדה התכנית" כך אמר לי אורן קולינס, בשיחת טלפון בה סיפרתי לו שאני לקראת תקופת מעבר ושאני מחפש את הכיוון הבא. הנחתי שהמנטורים הם אנשים איכותיים ורציניים, וביניהם גם המנטור שעתיד ללוות אותי, אך גם תהיתי אם אתאים לתוכנית והאם החיבור בינינו יהיה מוצלח. מצד שני, מי אמר שלא? עם הספק ומוטיבציה להצליח, קפצתי למים.
במפגש הפתיחה של התוכנית, היו מגוון רחב של פנים חדשות, צעירים וותיקים, וכמה מכרים שהיה כיף לפגוש. היה נחמד לראות שבמקביל ל"פאסון" היחידתי היו גם מבטים של ספק, התרגשות, הומור ובעיקר הנכונות לצאת למסע חדש משותף.
כך פגשתי את ניר לינצ'בסקי, המנטור שלי, לאחר היכרות קלה ותאום ציפיות התחלנו לגשש ולהבנות את הדרך שמתאימה לנו. למדנו להכיר אחד את השני להבחין בדמיון ובשוני בנינו. אין ספק שעברנו המשותף ביחידה תורם לחיבור בנינו ומאפשר רקע נוח עבורי להזדהות, לדבר על ערכים משותפים, לשאול שאלות ולהביע משאלות ורעיונות.
ניר ואני נפגשים, מדברים וחושבים יחד איך מתקדמים. ישנן שאלות פתוחות וישנם גם רגעי מבוכה, אך יש לי שותף לדרך. מישהו שמקשיב להתלבטויות שלי, משקיע מחשבה ומשתף מניסיונו, מאתגר אותי ומעוניין בהצלחה שלי. זה די נחמד הקטע הזה, פריווילגיה אדירה.
 
אנחנו צוות טוב ואני שמח מאוד שהצטרפתי לתוכנית.
המון תודה על ההזדמנות!
 
נועם אריכא
 
חזרה לעמוד הקודם