חזרה לעמוד בוגרי היחידה

מלגות

קרן המלגות ע"ש אברהם ארנן לזכר נופלי היחידה.

הקרן מעניקה עשרות מלגות בכל שנה לבוגרי ובוגרות היחידה, אשר מבצעים למעלה מ- 25,000 שעות התנדבות בקהילה. מטרת מפעל המלגות היא להפגיש בין בוגרי היחידה לבין אוכלוסיות מגוונות. אנו מאמינים כי החיבור בין צעירים ערכיים, מוכשרים ומובילים באופיים לבין בני נוער או בוגרים כאחד, תורם לשני הצדדים תרומה ייחודית המטביעה חותם חשוב על חייהם של בוגרי היחידה כאזרחים. לשמחתנו, השנים האחרונות מראות כי ממוצע שעות ההתנדבות הולך וגדל, ומלגאים רבים ממשיכים להתנדב גם לאחר סיום לימודיהם. בוגרי יחידה מוצאים את עתידם בקריירה במגזר החינוכי, וכלל המשתתפים יוצאים עם חוויה ייחודית, הנשארת ומלווה אותם לכל החיים.

הפעילות המדהימה של קרן המלגות ובוגרי היחידה מתאפשרת הודות לתמיכתם של שותפינו הוותיקים והנדיבים - קרן "הישג", בוגרי היחידה וידידים - המושיטים לנו את ידם, שנה אחר שנה, ומאפשרים לנו לעשות טוב ביחד!
כל מלגא/ית מחוייב/ת בפעילות חברתית במסגרת העמותה - במיזם להעז ומטה העמותה או באחת העמותות שאנו עובדים איתן - בית הגלגלים והגל שלי.
בכל שנה  מלגאי ומלגאיות העמותה עושים למעלה מ-25,000 שעות מלגה!
קרן המלגות היא עוד חוליה בשרשרת פעולות חברתיות שמתחילות מהתנדבות במהלך השירות, ממשיכה במלגה ועוברת להתנדבות בעלת ערך בלתי נתפס לאורך שנים ארוכות.
אלמנט נוסף וחשוב הוא פיתוח עתודה ניהולית לארגונים חברתיים באמצעות חשיפת בוגרי ובוגרות היחידה לעולמות החברתיים.

ההרשמה למלגות נפתחת בכל שנה בחודש מאי/יוני ופתוחה לכל בוגר/ת יחידה שסיימו שירות מלא ביחידה, ונמצאים בלימודים (אקדמאים או לימודי מקצוע) או מתכננים ללמוד בשנת הלימודים הקרובה.
ההרשמה למלגות פתוחה עד 30.6.2024

הרשמה